В Івано-Франківську відбувся фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3 серед жіночих команд.
Участь у фінальному етапі взяли сім команд, які на першому етапі зіграли в двох групах. До півфіналу за підсумками матчів в груповому етапі пробились БК Прикарпаття, збірна України, U-23 та U-21(2).
Визначились переможці першого етапу чемпіонату України 3х3 U-16
У вирішальному матчі зустрілись БК Прикарпаття та збірна України U-23, які до вирішального матчу пройшли турнір без поразок. В підсумку перемогу здобули баскетболістки БК Прикарпаття – 19:13. За переможниць зіграли Кристина Філевич, Вероніка Космач та Міріам Уро-Ніле, срібло здобули Юлія Гутевич, Дарія Кононученко та Анжеліка Ляшко.
MVP фінального етапу Кубку України визнано Кристину Філевич.
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/45248/photo-2023-07-01-18-46-53.jpg)
Бронзовими призерами фінального етапу Кубку України стала збірна України в складі Ольга Алексейчик, Вероніки Любінець та Юлії Мусієнко. Вона в матчі за третє місце перемогла 16:13 збірну U-21(2).
Дивіться всі результати фінальгного етапу Кубку України 3х3 серед жінок.