28 червня в Франківському обласному музеї визвольної боротьби відкрили виставку “Як свою дитину захищайте Україну в тяжкую годину”. Її автор – Геннадій Гриценко, відомий український художник-графік і монументаліст. Він належить до кола митців-шістдесятників. Виставку автор присвятив людям, які пішли на фронт, молоді та волонтерам, штабу оборони Прикарпаття.
91-річний Геннадій Юхимович розповідає, що показує виставку в якій не так багато нових робіт, пише Галка. Основні сюжети на козацьку тематику:
“Як козаки раніше йшли захищати свою батьківщину, так і волонтери сучасні захищають Україну”,- каже чоловік.
Художник розповідає, що всі люди намальовані з натури. Каже, що змальовуючи з фотографій, неможливо передати психологію, характер людини. Коли на початку повномасштабного вторгнення у приміщенні “Просвіти” був штаб оборони Прикарпаття, чоловік щодня приходив туди, там спілкувався, допомагав і, звісно, малював. Зараз Геннадій Юхимович готує до видачі альбом, де є 70 портретів прикарпатських захисників.
“Зі всіма героями портретів я спілкувався, всіх знаю особисто. Закликаю патріотів доповнити мій альбом, можу вас намалювати в патріотично-героїчному плані. Щоб це дійсно був альбом прикарпатців, які захищають свою країну”,- зазначає художник.
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-02-1960PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-01-8400PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-01-2310PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-00-9040PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-00-3630PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-07-5960PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-07-9490PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-08-3260PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-06-5180PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-06-8650PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-07-2300PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-06-0800PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-04-9810PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-05-3670PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-05-7330PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-03-9000PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-04-2690PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-04-6360PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-03-2140PM-150x150.jpeg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/eZy-Watermark_28-06-2023_04-17-03-5460PM-150x150.jpeg?x40155)