В Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк розпочався обласний відкритий фестиваль професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна 2023».
Фестиваль унікальний, адже це єдиний в області фестиваль професійного музичного мистецтва. Щороку він проводиться з метою популяризації кращих зразків професійної української та світової музичної культури, естетичного виховання молоді та створення позитивних тенденцій у розвитку професійного регіонального музичного мистецтва.
Цьогоріч фестиваль проходитиме з 24 по 30 квітня. Програмою передбачено як концертні виступи музичних колективів, так й окремих виконавців.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/04/342967558_3551040155172085_4920270600452806803_n-900x507.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/04/343054442_148481841525428_5435387008241719560_n-900x507.jpg)