11 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Реклама

spot_img

Вихованці Калуської музичної школи стали переможцями обласного конкурсу виконавської майстерності

19-22 квітня в Івано-Франківську відбувся ІІІ тур обласного конкурсу виконавської майстерності солістів-інструменталістів серед учнів мистецьких шкіл (470 учасників) та обласний конкурс вокальних ансамблів (30 колективів).

Члени журі відзначили високий виконавський рівень учнів, педагогічну майстерність викладачів та концертмейстерів

Сумлінна та натхненна праця педагогів та вихованців дає свої щедрі плоди. Калуська дитяча музична школа була представлена 82 конкурсантами у всіх номінаціях та вікових категоріях, інформують “Вікна” з посиланням на інформацію міської ради. 

Члени журі відзначили високий виконавський рівень учнів, педагогічну майстерність викладачів та концертмейстерів. 

Призові місця здобули:

Молодша група:

І місце:

  • Вокальний ансамбль молодших класів (викладачка Бурковська Л.В., концертместери Дума О.Б., Квятковська Т.Б.);
  • Христина Булавинець (баян) (викладач Романів Л. В.);
  • Гурський Роман (труба) (викладач Микуляк Р. М., концертмейстер Гурська І. Б.);
  • Ангеліна Забавська (флейта) (викладач Кіндюх Н. І., концертмейстер Гурська І. Б.);
  • Олександр Левінський (ударні), (викладач Пробоїв М. В., концертмейстер Коциловська О. А.);
  • Софія Маліборська (бандура) (викладач Петрів О. В., концертмейстер Довжанська В. Л.);
  • Остап Сорохтей (фортепіано), (викладач Маланчук Л. Й.);
  • Захарій Хемій (валторна) (викладач Гулимчук Я. М., концертмейстер Олексів І. Є.).

ІІ місце

  • Олександр Долинка (фортепіано) (викладач Маланчук Л. Й.);
  • Вікторія Їжакевич (скрипка)(викладач Бучацька Р. О., концертмейстер Хшановська Т. О.);
  • Злата Олійник (бандура)(викладач Матіїшин С. Р., концертмейстер Дума О. Б.);
  • Юлія Фринцко (фортепіано) (викладач Коциловська О. А.);
  • Савчій Ярослав (баян) (викладач Коваль В. І.).

ІІІ місце:

  • Вокальний ансамбль «Sweet voice» (викладачі Петрів О.В., Левінська Н.М., концертмейстер Савків Т.Б.);
  • Лілія Дмитришин (фортепіано) (викладач Жирнова Л.Ф.);
  • Олексій Квятковський (кларнет) (викладач Гурський М.П., концертмейстер Павлишин О. Я.);
  • Емілія Редіна (бандура) (викладач Деренюк К. С., концертмейстер Довжанська В. Л.);
  • Павло Тимків (скрипка) (викладач Заулична Л.М., концертмейстер Таранова М. В.);
  • Ян Хома (фортепіано) (викладач Маланчук Л.Й.).

Диплом з відзнакою:

  • Анна Круль (бандура) (викладачі Відоняк Б. В., Квятковська Т. Б., концертмейстер Дума О. Б.).

Середня група:

І місце:

  • Вокальний ансамбль хлопчиків «Соколята» (викладачі Петрів О.В., Левінська Н.М., концертмейстер Савків Т.Б.);
  • Анастасія Бойко (бандура) (викладач Бандура О.П., концертмейстер Дума О.Б.);
  • Анна Маціборська (фортепіано) (викладач Павлишин О.Я.).

ІІ місце:

  • Анастасія Кесляк (бандура) (викладач Матіїшин С.Р., концертмейстер Дума О.Б.);
  • Анастасія Коваль (бандура) (викладач Кирилович Л.О., концертмейстер Дума О.Б.);
  • Олександр Кузів (гітара) (викладач Мудрик А.П.);
  • Анастасія Левінська (фортепіано) (викладач Шалата Н.С.);
  • Орест Мудрик (ударні) (викладач Пробоїв М.В., концертмейстер Коциловська О.А.).

ІІІ місце

  • Андрій Луців (бандура) (викладач Гринчишин М.С., концертмейстер Довжанська В.Л.);
  • Богдана Мердух (бандура) (викладач Луців Н.В., концертмейстер Довжанська В.Л.);
  • Анна Підлетейчук (саксофон) (викладач Пилипчук О.М., концертмейстер Савків Т.Б.);
  • Богдан Пришляк (акордеон) (викладач Максимів В.В.);
  • Олександр Рига (саксофон), (викладач Левінський І.В., концертмейстер Співачук І.А.);
  • Дмитро Романенко (гітара) (викладач Балита О.Б.);
  • Матвій Стефанів (акордеон) (викладач Максимів В.В.);
  • Андрій Хром’як (ударні) (викладач Василишин В.С., концертмейстер Кушнірчук М.Р.).

Диплом з відзнакою:

  • Софія Булавинець (баян) (викладач Романів Л.В.);
  • Арсен Гудим (гітара) (викладач Мельничин С.Т.);
  • Євген Соломчак (баян) (викладач Сухан М.П.);
  • Святослав Сухан (баян) (викладач Сухан М.П.).

Старша група:

І місце:

  • Марта Прокоп’юк (бандура) (викладач Гринчишин М.С., концертмейстер Довжанська В.Л.).

ІІ місце

  • Вокальний ансамбль «Світанок» (викладач Петрів О.В., Левінська Н.М., концертмейстер Савків Т.Б.);
  • Марія Васильчишин (фортепіано) (викладач Костів О.Р.);
  • Дарина Іващишин (бандура) (викладач Деренюк К.С., концертмейстер Довжанська В.Л.);
  • Назарій Липай (фортепіано) (викладач Шалата Н.С.).

ІІІ місце

  • Софія Попадюк (фортепіано) (викладач Коциловська О.А.);
  • Тетяна Сосенко (бандура) (викладач Відоняк Б.В., Квятковська Т.Б., концертмейстер Дума О.Б.).

Диплом з відзнакою

  • Марія Бойчук (флейта) (викладач Кіндюх Н. І., концертмейстер Гурська І.О.).

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,600ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд