31.6 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 17 Липня, 2024

Реклама

spot_img

Діти з інвалідністю встановили національний рекорд на Прикарпатті

На Чорному Черемошi встановили рекорд України – «Наймасовiший сплав гiрською рiчкою, здiйснений дiтьми з особливостями». У встановленнi рекорду взяло участь 33 дитини з рiзних куточкiв України. Дiти на рафтах з верховинськими рятувальниками та батьками спустилися 8 км бурхливою рiчкою вiд повороту у село Бистрець до рафт-клубу «Капiтан Черемоша» у Краснику.

Iнформує Галка з посиланням на мiсцевого журналiста Романа Клима.

Захiд органiзували реабiлiтацiйний центр «Body&Brain» та ГО «Рiй Мрiй» з Києва. Сергiй Бондаренко, керiвник «Body&Brain» каже, що мета цього проєкту – звернути увагу людей на те, що особливi дiти не бiднi та нещаснi, котрих треба боятись. Навпаки, показати, що кожна дитина цiєї категорiї має право на повноцiнне життя.

“Ми привертаємо увагу до цiєї проблеми, щоб люди думали по-iншому i були толерантними до особливих дiток i сприймали їх такими, як вони є. Вони роблять iнодi неможливе можливим i завдяки таким акцiям стають вiдомими всiй країнi”, – каже Сергiй.

Керiвник ГО «Рiй Мрiй» Ярослав Гребiник розповiдає, що для встановлення рекорду довелося здiйснити декiлька пробних сплавiв минулих рокiв. Зi слiв органiзаторiв, це не перше їхнє досягнення. Спочатку був пiдйом на Говерлу iз 42 особливими дiтьми. А минулого року вони встановили рекорд в Угорщинi – сплав на човнах-«драконах».

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд