20.5 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Травня, 2024

Реклама

spot_img

Керівництво «СВІСС «КРОНО» нарешті розповіло, що за вибух стався на підприємстві

В ніч на 30 червня мешканці Брошнів-Осадської громади на території ТОВу чули вибухи та бачили пожежу.
Однак, жодних офіційних повідомлень від адміністрації КРОНО в орган місцевого самоврядування тоді не було. Тож 30 червня селищний голова Брошнів-Осадської ТГ звернувся з офіційним листом до керівника ТОВ «СВІСС «КРОНО» з приводу цієї події. Офіційна відповідь від генерального директора ТОВ «СВІСС «КРОНО» А. Зайонца надійшла аж 5 липня, кажуть в селищній раді.

«Під час виробничого процесу виникла нештатна ситуація, а саме в трубопроводі пневматичного транспорту сировини дільниці сепарації ймовірно потрапив сторонній предмет, що призвело до появи іскор та подальшого загорання технологічного обладнання. Всі системи захисту спрацювали вчасно та якісно, включилися системи іскрогасіння і відкрились клапани, які викидають надлишки повітряної хвилі з трубопроводів пневматичного транспорту сировини дільниці сепарації. На даний час проводяться роботи по відновленню дільниці сепарації. На інших дільницях виробничий процес не зупинявся та здійснюється в нормальному режимі. Будь-яких пошкоджень технологічних ліній, що могли призвести до наднормативних викидів чи скидів, не відбулось. Загрози життю та здоров’ю мешканців громади не було. Внаслідок пожежі двоє працівників отримали травми та були госпіталізовані до медичних закладів, їх життю загрози немає. Хочемо зазначити, що ТОВ «СВІСС «КРОНО» є потенційно небезпечним об’єктом, на структурному підрозділі Брошнів-Осада всі лінії, приміщення та територія обладнані сучасними системами безпеки», – йдеться у відповіді.

Втім, як зауважують у селищній раді, у відповіді немає жодного слова пояснення, чому про надзвичайну подію керівництво громади не повідомили в день її виникнення і не запросили уповноважену особу селищної ради взяти участь в роботі комісії, яка працювала на підприємстві після 30 червня.

Тож селищна рада надіслала окреме звернення до представництва Ради директорів та Наглядової ради LIMITED LIABILITY COMPANY SWISS KRONO (LLC SWISS KRONO) для відповідного реагування.


Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд