31.6 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 17 Липня, 2024

Реклама

spot_img

Яремчанська мисткиня представила картини та намиста на фестивалях у США (ФОТО)

Нині Анна Абрам’юк зі сім’єю живе в Америці, де взяла участь у двох фестивалях – в Нью-Йорку та Брукліні. До заходів долучилися і доньки мисткині.

Перший фестиваль, де Анна представила і авторські намиста, і намальовані вже за океаном картини, став десятий ювілейний Український фестиваль у Нью-Йорку. Ця подія традиційно збирає діаспорян та прихильників творчості.

Долучилися до фестивалю й доньки Анни 13-річна Софія і 10-річна Віра, які представили власні бісерні намиста, інформує “Галка” з посиланням на “Яремчанський вісник”.

Зовсім нещодавно Анна Абрам’юк взяла участь у ще одному фестивалі – сьомому Щорічному мистецькому фестивалі, організованому Бруклінською музичною консерваторією.

“Потрапити на цей фестиваль, – ділиться Анна, – вдалося випадково. Гортаючи стрічку в інстаграмі, натрапила на оголошення, написала організатору, запитала про умови участі, вислала кілька своїх творів, заповнила форму – і ми вже з малою знов тішимо людей”.

Публіка на цьому заході відчутно відрізнялася, оскільки він мультикультурний. Тож для багатьох це було перше знайомство з українським традиційним намистом.

“Цей фестиваль був трохи інший за відчуттями ніж попередній, бо на ньому в основному були іноземці, які в очі ніколи не бачили нічого подібного. Було дуже цікаво спостерігати за їхніми емоціями, пояснюючи значення прикрас для української жінки і що це не лише для краси”, – щиро розповідає Анна.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд