На Прикарпатті до 15 років засудили заступника командира підрозділу “народної міліції “лнр””. Суд визнав винним мешканця Луганщини у державній зраді, колабораціонізмі, участі у незаконних збройних формуваннях і терористичній організації.
У суді довели, що засуджений у 2015 році перейшов на бік ворога та воював у підрозділах “народної міліції “лнр””. На початку повномасштабного вторгнення став заступником командира роти “народної міліції”.
21 лютого 2022 року він з підрозділом перетнув лінію розмежування через Сіверський Донець. Надалі вони виконували бойові завдання в Новоавдіївському районі Луганщини. Навесні 2022 року наші військові взяли його в полон в селі Метьолкіне Сєвєродонецького району.
Досудове розслідування здійснювало Франківське СБУ.
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/355311920_296997846007503_2559145256202623486_n-150x150.jpg?x93172)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/355102438_296997766007511_7709072117202143031_n-150x150.jpg?x93172)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/355247976_296997669340854_1353534835132516300_n-150x150.jpg?x93172)