Автор: Юлія Дерев’янко
Прикарпатські піротехніки продовжують виконувати завдання з розмінування деокупованих територій на сході нашої держави.
У період з 24 березня 2023 особовий склад групи піротехнічних робіт у кількості 9 чол. особового складу та 3 од. техніки направлено для обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів звільнених від російських загарбників територій Миколаївської області.
Тільки з початку цього місяця прикарпатськими піротехніками було здійснено 16 залучень та проведено обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів на площі близько 7 га. на якій було виявлено та знешкоджено 24 ВНП.
Росіяни щедро “засіяли” нашу землю такими вибухонебезпечними предметами, з якими доведеться боротися десятки років ще після нашої Перемоги над ворогом, – коментують рятувальники.
![](https://mi100.info/wp-content/uploads/2023/05/346268282_9971053936254151_4772721533862997265_n-573x430.jpg)
![](https://mi100.info/wp-content/uploads/2023/05/346027326_1667076357073868_5117034338556922764_n-573x430.jpg)