26.1 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 23 Липня, 2024

Реклама

spot_img

Калуське комунальне підприємство купує новий пасажирський автобус

14 квітня в електронній системі державних закупівель Прозорро комунальне підприємство «Екоресурс» Калуської міської ради оголосило закупівлю міського пасажирського автобуса з низьким рівнем підлоги. Бюджет закупівлі – 3 млн 150 тис. гривень.

Термін подачі документів звершився 24 квітня. На цю дату комунальне підприємство отримало одну пропозицію — від ТОВ «Авто-Регіон» з Києва і вона дорівнює заявленій — 3 млн 150 тис. гривень. Оскільки закупівлю проводяться без аукціону, то київська компанія стала її переможцем. 25 квітня оприлюднили повідомлення про намір укласти договір на придбання автобуса, інформують “Вікна”.

ТОВ «Авто-Регіон» пропонує поставити комунальному підприємству автобус «ATAMAN» A092H6. Це український низькопідлоговий автобус середнього класу, який випускають на підприємстві «Черкаський автобус» з 2016 року. Рік виготовлення автобуса – 2023 рік (тендерною документацією вимагалося не раніше 2023 року), його довжина — 8220 мм (вимагалося 8200-8300 мм), ємність паливного бака — 118 літрів (вимагалося не менше 110 літрів), пасажиромісткість — 52 (вимагалося 52-60). Автобус має 18 місць для сидіння плюс 4 відкидні (вимагалося не менше 18).

За проєктом договору, постачальник гарантує якість та надійність автобуса протягом 24 місяців з моменту введення в експлуатацію або 100 000 км пробігу, залежно від того, яка подія настане раніше. Також зазначено, що розрахунки за отриманий автобус здійснюються частково за кошти місцевого бюджету, частково – за власні кошти підприємства. Строк поставки автобуса — до 31 липня поточного року.

Нагадаємо, 29 вересня минулого року Калуська міська рада затвердила програму здійснення внесків до статутного капіталу комунального підприємства «Екоресурс» на 2023-2025 роки. Обсяг фінансування програми становить 9 млн гривень — по 3 млн гривень на кожен рік. Йшлося про те, що кошти закладають на придбання транспортних засобів для перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування – на один комунальний автобус на рік.

Таким чином комунальне підприємство вкладе у закупівлю автобуса власних 150 тис. гривень. Насправді витрати будуть більшими. Як пояснив у коментарі «Вікнам» директор КП «Екоресурс» Олександр Смолянський, підприємство також має забезпечити витрати, пов’язані з реєстрацією автобуса, страхуванням тощо. На яких конкретно автобусних маршрутах курсуватиме новий автобус, поки що невідомо.

Нагадаємо також, КП «Екоресурс» займається пасажирськими перевезеннями на міських автобусних маршрутах загального користування чотирма новими автобусами білоруського виробництва, які у 2020 році в лізинг купило місто. Автобуси виїхали на маршрути наприкінці вересня 2020 року, а у жовтні КП «Екоресурс» взяло участь та стало переможцем у конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на об’єкті, який включає маршрути: №6 «Карпатська кераміка — Лікарня» (два автобуси); №3 «РЕМ — Загір’я»; №8Б «Карпатська кераміка — Височанка» вулицею Чорновола.

У разі реалізації програми станом на 2025 рік Калуш матиме вже сім комунальних автобусів.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд