Юрій ПСЮК, учень 9 класу ліцею ім. Бахматюка став абсолютним переможцем серед ровесників на ІV (заключному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики , що відбувся 10-12 квітня 2023 року.
Про це Голос-Інфо дізнається від Андрія Найди
“Неймовірно радію таким новинам, адже це високе досягнення не тільки для Юрія, а й для нашої громади. Щиро вітаю переможця! Бажаю нових успіхів та взяття нових вершин! І дякую вчителям Юрія – Андрію Попику, Ірині Іванущин за особистий внесок у результат!”, — йдеться у дописі.
![](https://www.golosinfo.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/336414434_1889909724721867_6630423279332602080_n.jpg)