20.5 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Травня, 2024

Реклама

spot_img

“Єдиним серцем – ми Україна”: на Прикарпатті стартував патріотично-мистецький конкурс для школярів, – ОДА

В Івано-Франківській області стартував патріотично-мистецький конкурс для школярів “Єдиним серцем – ми Україна”. Його організовує департамент освіти обласної держадміністрації за гроші українських та іноземних донорів.

Про це Галка дізналась 4 березня на пресконференції в Івано-Франківській ОДА.

Конкурс проводитимуть серед закладів загальної середньої освіти області, 9-11 класів. Команди змагатимуться у вокальному та хореографічному мистецтві. Також писатимуть твори про подвиги Захисників, які пізніше опублікують в збірнику.

За словами голови ОВА Світлани Онищук, метою проєкту є: посилення національно-патріотичного виховання, підтримка талановитих дітей та сприяння психоемоційному розвантаженню.

“Ми розуміємо, що не всі діти займаються спортом. Є багато творчих дітей. Наприклад тих, які добре пишуть вірші, твори. Нам важливо виховувати патріотичну молодь”, – зазначила Онищук.

Конкурс проводиться у три етапи. Перший – на рівні територіальних громад (до 12 квітня). Другий – на районному рівні (22-26 квітня). Третій, кінцевий етап – гала-концерт в Івано-Франківській обласній філармонії (попередньо – до 10 травня).

Команди переможці, а також учасники отримають подарунки та призи. Коштом міжнародних донорів для учасників конкурсу буде можливість поїхати на оздоровлення у відпочинкові тури за кордон.

Директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович розповів, що програма вже складена. Серед журі будуть військовослужбовці, які повернулися зі зони бойових дій, митці та педагоги.

“Ми хочемо, щоб діти у команді вивчали історію та описували подвиги українських військових. Твори будуть опубліковані у збірці. Ми надіємось на підтримку громадських організацій та Просвіти”, – додав Кімакович.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд