20.5 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Травня, 2024

Реклама

spot_img

Обігрій військового: у Франківську студенти виготовляють обігрівачі із несправних бойлерів

Вже третю партію обігрівачів майструють студенти разом із викладачами. Виготовляють їх, у вільний від навчання час. Витрачають на це близько чотирьох годин в день.

Матеріали для виготовлення пічок приносять волонтери й небайдужі люди. Наразі вже дев’ять таких обігрівачів відправили військовим. Та ще готують таких вісім. Їх відправлять найближчим часом на Запорізький напрямок. Допомагає студентам та майстрам з оснащенням, волонтер – Володимир Макарчук. Саме він відправляє уже готові обігрівачі військовим.

«Ми використовуємо матеріал, який зазвичай викидається. Проте в кінцевому результаті ми отримуємо продукцію, яка вкрай необхідна на фронті для наших військових. Військові нам вдячні за ці пічки, бо їх можна і в окоп поставити, собі запалити, а якщо треба відбігти, то без проблем її можна перенести»,- розповідає волонтер Володимир Макарчук.

Уже два місяці виготовляє буржуйки – третьокурсник Віталій Данилюк. Така робота – для нього це можливість не тільки допомогти військовим, а й навчитися чогось нового та корисного.

«Тут нам дають варити труби, які згодом вкладаються в основу пічки, а їх варити набагато важче ніж простий метал. І тут справді я навчився варити трохи краще, і знайшов спосіб, як саме такий вид труби варити можна легше»,- розповідає студент.

Надія Гудименко – заступниця директора з навчально-виробничої роботи. Жінка розповідає: до допомоги Збройним силам України студенти й викладачі активно почали долучатися від початку повномасштабного вторгнення.

«Завдання кожного українця в даний час, це перш за все допомагати збройним силам. І ми стараємось долучатися до будь-якої пропозиції, чи то прохання зі сторони військових. Виконаємо усе, що попросите», – розповідає жінка.

А вже після того, як відправлять крайню партію обігрівачів, в училищі планують виготовляти окопні свічки.

«Хоч зима вже підходить до закінчення, потреба в обігріві нікуди не зникає», – додає волонтер Володимир Макарчук.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд