Любомир Андріїв – колишній боєць 80 штурмової бригади. Після отриманого поранення чоловік почав працювати в одному з населених пунктів Франківщини над збіркою засобів подавлення дронів. Також працює інструктором в навчальному центрі розвідки.
Про це пише Галка.
Любомир Андріїв розповів, що у Центрі розвідки зараз навчається багато бійців, тому є постійний розхід дронів та потреба у комплектуючих.
«На жаль, ніхто не народився пілотом чи оператором БПЛА. Тому є постійні потреби в комплектуючих для дронів. В цьому нам допомагає благодійна організація. Вони намагаються нам допомагати фінансово і різними іншими способами», – ділиться Любомир.
Волонтери допомагають одягом, комплектуючими, солодощами, засобами гігієни – все за запитом Любомира.
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2024/02/eZy-Watermark_27-02-2024_11-17-02-0830AM.jpeg?x73170)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2024/02/eZy-Watermark_27-02-2024_11-17-01-5970AM.jpeg?x73170)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2024/02/eZy-Watermark_27-02-2024_11-17-02-3280AM.jpeg?x73170)
У центрі навчаються військові та бойові угрупування. Деякі приїжджають вже з бойовим досвідом, є ті, хто навчаються з нуля. Нещодавно Любомир випустив з навчання колектив 10-ї гірсько-штурмової бригади.
Розповідає, щоб навчитися керувати дронами, потрібен мінімум місяць, залежно від поставленої задачі.
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2024/02/eZy-Watermark_27-02-2024_11-16-59-2050AM.jpeg?x73170)