11 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Реклама

spot_img

Представники муніципалітету Кірхлінтельн з Федеративної Республіки Німеччина відвідали Тлумацьку громаду

26 лютого Тлумацьку міську територіальну громаду відвідали заступник голови м. Кірхлінтельн (Федеративна Республіка Німеччина) Вільгельм Газе-Брум, місцевий священик Вільгельм Кіме, представник фірми «Кляйнер Фратц» (мережа дитячих садочків в м. Берлін) Маркус Міріх, які прибули сюди разом з нашою землячкою, тлумачанкою Іванною Шофінець, яка проживає в м. Берлін та працює дитячому садочку «Кляйнер Фратц», в рамках співпраці з Тлумацькою міською радою.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Тлумацьку міську раду.


Головною метою приїзду на Тлумаччину була оперативна доставка медикаментів, необхідних нашим військовослужбовцям.


Влада та жителі муніципалітету Кірхлінтельн з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну активно підтримують Україну та Тлумацьку громаду. Зокрема, ще навесні 2022 року вони прийняли в себе у Нижній Саксонії матерів та дітей, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей з Тлумаччини.


Впродовж останніх двох років з муніципалітету Кірхлінтельн Федеративної Республіки Німеччина прибув цілий ряд гуманітарних вантажів, які були спрямовані на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України, внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених категорій населення.


Цього разу  вони привезли ще один автомобіль медикаментів, обезболюючих препаратів на суму 11500 євро, електрокоагулятор, перев’язочні матеріали, що будуть передані нашим захисникам, які боронять Україну від російського агресора.Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,600ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд