4.7 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 27 Лютого, 2024

Реклама

spot_img

Поетеса Галина Пухта з Брошнів-Осади стала лауреатом Міжнародної літературної премії імені Мацуо Басьо за 2023 рік

Високою нагородою удостоєно творчість нашої поетеси Галини Пухти з Брошнів-Осади. Галина Іванівна стала лауреатом Міжнародної літературної премії імені Мацуо Басьо (Японія – Німеччина – США) за 2023 рік за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України (президент Сергій Дзюба).


Пише Голос-Інфо з посиланням на Брошнів-Осадську ТГ.


“Особисто від себе та від імені Брошнів-Осадської громади щиро вітаю Галину Іванівну з високим визнанням – високою міжнародною нагородою. Від щирого серця бажаю поетесі завжди бути в пошуку нових задумів та ідей, ніколи не розлучатися з натхненням, наповнюючи цей світ своїми чудовими поезіями. Кожне Ваше поетичне слово, пані Галино, кожен рядок вірша – це неймовірно красиві і цікаві шедеври, які вимальовуються в уявні картини з життя українських родин – славних, неповторних, і таких рідних… Творіть для нас, дорога майстрине слова, дивуйте світ своєю багатогранною творчістю, створюйте щось неймовірно красиве і цікаве, а ми пишатимемося Вашими здобутками і перемогами”, – коментуючи приємну новину, сказав голова громади Тарас Манорик.


“Тож зичимо Галині Іванівні Пухті самореалізації та особистих успіхів, невичерпних сил для творчості, оригінальності, яка надихає прихильників поетичного слова жити і творити в ім’я перемоги України”, -зазначають у Брошнів-Осадській ТГ.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,500ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд