4.7 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 27 Лютого, 2024

Реклама

spot_img

У Франківську відкрили виставку про жіноче тіло

Сьогодні, 7 лютого, в Івано-Франківську відкрили виставку “Тіло” Євгенії Григор’ян. 

Повідомляє Інформатор.

Євгенія Григор’ян – мультидисциплінарна мисткиня. Народилася 1983 році у Києві, Україна. Останній рік працює в техніці графіки, експериментує з біоматеріалами, досліджує звʼязок між тілом та емоціями, фізичністю та самосприйняттям.

Проєкт «ТІЛО» – це дослідження різноманітних та складних вимірів тіла як посередницької форми, яка існує між зовнішнім й внутрішнім світами. За допомогою зняття зліпків зі справжнього тіла, Євгенія досліджує кордони між цілісністю і фрагментарністю.

«У своїй практиці я розглядаю саму ідею тіла як стану. Як тільки ти визнаєш, що тіло є місцем, воно здатне стати ґрунтом для генерації нових визначень. Почавши проєкт з переосмислення дитячої травми, сприйняття себе, себе в своєму тілі, я поринула в оповіді інших жінок, у різність відношення і переживання людського тіла, коли воно є частиною людини і коли воно відділене. Роблячи зліпки з певних частин тіл, я ніби стикаюсь з ідентифікацією цієї частки, яка у своєму відокремленому прояві є лякаючою. Це схоже на витратний матеріал, який функціонує уособлено, не маючи ні почуттів, ні бажань», – каже мисткиня. 

Виставку можна переглянути до 27 лютого.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,500ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд