20.5 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Травня, 2024

Реклама

spot_img

У Калуші відбулась мистецько – хореографічна вистава «І б’ється в мені гаряче серце моєї землі»

На сцені правдиві емоції та хвилювання, які переживає сьогодні український народ, відображалися у кожному слові та русі. 


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


Захід відбувся на сцені ПК «Юність».

«Біль, що увірвався разом із повномасштабним вторгненням у серця кожного з нас, не можна тримати всередині себе, адже він здатен руйнувати людину. Про біль треба говорити, тоді стає легше», – про це зазначила режисерка постановки, керівниця студії «Дієслово» Юлія Дюндіна.

Саме це було основним посилом митців, які творили на сцені.

Програму підготували: ансамбль мажореток «Сузір’я» Калуської дитячої музичної школи, керівники Ольга Квецко та Анастасія Лизень, спільно з учасниками поетичної студії «Дієслово» ПК «Юність» — Іриною Максимів, Ольгою Яковиною, за участю режисера ЗТ «Чарівник» Світлани Присташ, директора ПК «Юність» Наталії Малинки, акторів театрів «Легенда» та «Чарівник» – Івана Москалюка та Володимира Головатого.


Хореографічні композиції, яких було шість – дебютні. Усі присвячені кожній мамі, яка сьогодні переживає біль війни. Як зазначила керівниця «Сузіря» Ольга Квецко, в колективі вивчають всі види хореографічного мистецтва, також народний та сучасний. Основа – класичний танець. Адже духовий оркестр, з яким разом будують номери, підбирає музику як сучасного плану, так і українського стилізованого.


У виставі цього разу «Сузір’я» виступали самостійно. Участь брали юні артисти всіх чотирьох груп. А це понад 60 любителів хореографічного мистецтва. І кожен рух, і кожний танець вражав, як і вся вистава своєю проникливістю та правдивістю.

“Правдиві емоції та переживання всього українського народу супроводжувалися в кожному танці й слові.

Біль, що увірвався разом із повномасштабним вторгненням у серця кожного з нас, не можна тримати всередині себе, адже він здатен руйнувати людину.

Про біль треба говорити, тоді стає легше.

Саме це було основним посилом митців, які творили на сцені”,- зазначив Андрій Найда у своєму дописі

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд