4.7 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 27 Лютого, 2024

Реклама

spot_img

Нові рішення енергетичних викликів: студенти з Франківщини створили зарядну станцію та навчають підлітків заощаджувати енергію

Студенти з Івано-Франківщини самостійно створили сонячну зарядну станцію і проводять лекції, щоб розповідати підліткам про заощадження енергії, й конструювати власні пристрої для її отримання.

Пише Інформатор.

В рамках молодіжної програми UPSHIFT від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Богдана, Олександр, Василь і Олександра розробили свій прилад та за допомогою занять розповідають учням і студентам віком від 14 до 18 років, як його сконструювати, як конструювати власні прилади та як заощаджувати енергію.

Занять проводять в ігровій формі, що дає змогу учасникам знайти рішення енергетичних викликів. Наприклад, скласти з конструктора систему постачання електрики і створити вітряки чи гідростанції.

“Нам потрібно навчитися економити електроенергію, навіть коли ми отримуємо її безперебійно. По-перше, це впливає на наше майбутнє життя, адже паливні ресурси вичерпні. А по-друге, це питання екології. Оскільки вироблення енергії спричиняє багато викидів у навколишнє середовище”, – зазначають Богдана.

ЮНІСЕФ також планує в подальшому створювати просвітницький контент на тему ощадного споживання енергії.

«Ми вже робили перші тестування нашої станції. І впевнені, що протягом дня вона може зарядити понад 10 гаджетів. Але ми ще досліджуємо, яка максимальна потужність приладу», — говорить розробники.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,500ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд