Ivano-Frankivsk
Субота, 27 Липня, 2024

spot_img

Футболісти “Прикарпаття”, ведучи 2:0, втратили перемогу над “Епіцентром”

Перша ліга. 8 тур. МФК Прикарпаття-ЗСУ – ФК “Епіцентр” – 2:2. Івано-франківська команда  дала бій одному з лідерів групи “А”, зігравши внічию з третьою командою – “Епіцентром”, який зумів відіграти два пропущені м’ячі. Вже на 26-й хвилині господарі були попереду – 2:0.

Про це пише Галка з посиланням на МФК “Прикарпаття”.

Беженар (20, автогол), Тітаєвський (26) – Кравчук (44), Гірний (74)

Спершу після подачі з кутового Беженар зрізав м’яч у власні ворота, а згодом після флангового прострілу Шинкаренка з меж штрафної у кут пробив Тітаєвський. Однак перед самою перервою гості відіграли один м’яч, коли Кравчук забив “гол у роздягальню” – 2:1.

Після перерви ігровою ініціативою більше володів “Епіцентр”, і на 74-й хвилині вдруге скористався помилкою іванофранківців в обороні, відзначився Гірний – 2:2. До завершення кожна з команд намагалася вирвати перемогу, але в підсумку – результативна нічия на користь суперників.