День усиновлення – свято України, яке цьогоріч відзначається 17 вересня та співпадає з днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об`єднання заради цього всього українського суспільства, плекання в душі кожного із нас великої мудрості і любові до дитини, як найціннішого дару нашого життя.
Про це пише Голос-Інфо, посилаючись на Калуську районну державну адміністрацію
В рамках відзначення Дня усиновлення 15 вересня працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації та служби у справах дітей Новицької сільської ради проведено конкурс малюнків на асфальті «Кожній дитині – родину» в Добровлянському ліцеї.
Участь у конкурсі взяли учні початкових класів навчального закладу, які представили на розгляд чудові роботи. Юні художники, учасники конкуру, нагороджені подарунками. Захід проведено за сприяння дирекції та педагогічного колективу Добровлянського ліцею.
З нагоди Дня усиновлення спільно з працівниками служби у справах дітей Вигодської селищної ради на базі Вигодської територіальної громади проведено засідання круглого столу на тему «Подаруй дитині родину», на якому були обговорені питання розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запобігання соціальному сирітству, новели законодавства щодо порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей.
Переконані та глибоко віримо в те, що усиновлення та інші форми сімейного виховання в Україні будуть і надалі активно розвиватися. Адже джерело цього величного руху лежить в українському серці, в українській ментальності. Для українців дитина завжди була найвищою цінністю!
![](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/378853550_824006512754506_5777528862029923679_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=LynAX14HQ04AX-S02og&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfBIFXzNVbFRDPBY3_StmMTb_8PUG6_vZ_P-mCRgyOcfQQ&oe=6509D086)
![](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/378820523_824006806087810_7351930367076294427_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=kuVKvBF83vQAX808Z-_&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfDYU_wZAjZhojg9Cys__3nfOyRRiYSKHcIh3ReSQaGmfg&oe=65090BA9)
![](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/378767899_824007226087768_5381653884500111256_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=PDt1pVwq6bUAX_7Rnvh&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfCNv_jkjgNOoYOHVW859dncMHqihUQ6GuQa-C8CqKRwfA&oe=650878BE)
![](https://scontent.fiev9-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/378803850_824006596087831_1718361403700829830_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=WqyHi_NoqeMAX-IiENa&_nc_ht=scontent.fiev9-1.fna&oh=00_AfA8K78jKZE5QO2YUOK8kN9fx_XldAbmkhodvB3BHETvBA&oe=650A3825)