16.7 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 22 Червня, 2024

Реклама

spot_img

У Івано-Франківську відбулася нарада з питань формування комплексної політики для ветеранів, членів сімей та родин загиблих

Під час наради були розглянуті питання щодо визначення спектру послуг ветеранам, членам сімей та членам сімей загиблих, посилення спроможностей у наданні всебічної допомоги на місцях.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


Йдеться про психологічну реабілітацію, належне медичне обслуговування, освіту й працевлаштування, підтримку в започаткуванні і розвитку ветеранського підприємництва, забезпечення житлом, соціальні гарантії та ін. На нараді наголошувалося, що кожна громада, виходячи зі своїх можливостей та потреб, працює над створенням ветеранського простору. Зокрема, у громадах працюватимуть центри життєстійкості та ресурсні кімнати, куди матимуть можливість звертатися ветерани та їхні сім’ї. На реалізацію цих цілей є можливість отримати відповідні ресурси від міжнародних організацій. Чимало питань, які розглядалися на нараді, стосувалися алгоритму надання адміністративних послуг нашим захисникам та їхнім сім’ям. З цього приводу найближчим часом буде проведено семінари-тренінги із профільними спеціалістами громад.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд