16.5 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 20 Червня, 2024

Реклама

spot_img

У новоствореному Молодіжному центрі «РУХ» цього року планують провести 100 заходів

Нещодавно в Івано-Франківську запрацював комунальний молодіжний простір «РУХ», де юні франківці можуть навчатися та проводити дозвілля. Керівник центру Іван Хом’як розповів про уже проведенні заходи та поділився цілями на майбутнє.

Про це 11 вересня під час брифінгу в міській раді повідомив директор КУ Молодіжний центр “Рух” Іван Хом’як, пише Галка.

Молодіжний простір «РУХ» в Івано-Франківську відкрили 27 серпня. Тоді ж там провели перший захід – мініфорум «Роль молодіжних центрів у становленні та реалізації молоді». На панель завітали партнер з інших міст України.

Цього ж дня всі охочі мали змогу долучилися до благодійної справи й разом з «Маскувальними феями» плели тактичні сітки для українських захисників. Цю практику перетворили на добру традицію, оскільки з 5 по 8 вересня за підтримки БО «ДОБРО-ДІЇ» – ВЦ «Маскувальні Феї» на базі молодіжного простору також плели сітки.

А 8 вересня в приміщенні центрі спільно з командою Карітасу Івано-Франківськ провели безплатний тренінг практикум «Перша домедична допомога: що потрібно дізнатися просто зараз!».

Директор КУ Молодіжний центр “Рух” Іван Хом’як розповів про цілі центру на 2023 рік.

Зокрема вони планують:

  • реалізувати 100 заходів;
  • залучити 50 волонтерів до діяльності центру;
  • відвідати всі села Івано-Франківської громади;
  • підвищити рівень кваліфікації працівників центру; 
  • налагодити співпрацю з закордонними партнерами; 
  • завершити ремонт.

До речі, про облаштування простору. Будівлю під молодіжний центр надало місто, а з ремонтом і обладнанням допомогли благодійники.

За словами Іван Хом’яка, ремонт вдалося реалізувати завдяки фінансуванню дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, котрі виділили 2 мільйони 100 тисяч гривень конкретно на ремонтні роботи та передали меблів ще близько на 300 тисяч гривень.

Крім цього, український благодійний фонд «Співдія» виділив понад 500 тисяч гривень на купівлю обладнання для навчання та організації дозвілля дітей.

Керівники комунального закладу налагоджують комунікацію й з іншими українськими фондами. Наприклад, нещодавно команда МЦ «РУХ» разом з Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради написали грантову заявку до Медіа школи молоді ВПО «Фокус» з сумою 148 тисяч гривень.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд