Вчора, 8 вересня, весь світ відзначав чудове свято – Міжнародний день краси. У цей день особливо вітається все гарне, те, що приносить естетичне і моральне задоволення. Напередодні в Калуському ліцеї №3 дівчата та хлопці презентували оригінальні зачіски.
Про це повідомляє Калуський ліцей №3, інформують «Вікна»
Справжні поціновувачі краси та стилю дивували різноманітністю та креативністю варіантів укладеного волосся. Саме зачіска додає до образу оригінальності та чарівності.
«Краса – це радість нашого життя, це те, що нас оточує, вона у дрібницях – у квітці, що першою розквітла навесні, в усмішці близької людини, в очах щасливої матері, у добрих справах» — ідеться в повідомленні
![](https://vikna.if.ua/assets/gallery/2023/09/09/146369/1694261203_7a794a4314250fd30460.jpg)
![](https://vikna.if.ua/assets/gallery/2023/09/09/146369/1694260721_625c59432a61d51c5c88.jpg)