11.4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 29 Травня, 2024

Реклама

spot_img

Відбулось засідання Національного Кластера кібербезпеки на Івано-Франківщині

Відбулось засідання Національного Кластера кібербезпеки на Івано-Франківщині: Державно-приватне партнерство у сфері кібербезпеки. Українські та міжнародні кейси


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


Національний Кластер кібербезпеки продовжує практику регіональних заходів у новому інтерактивному засіданні платформи зміцнюючи національну кібербезпеку. Платформа збирає в одному місці провідних українських та міжнародних експертів у галузі кібербезпеки та суміжних сфер, щоб цілеспрямовано реагувати на ключові потреби кіберспільноти в Україні.


Тому 31 серпня в Івано-Франківську відбулось 21-ше засідання Національного Кластера кібербезпеки та 4-те регіональне засідання платформи на тему: «Cluster Talks: державно-приватне партнерство у сфері кібербезпеки. Українські та міжнародні кейси».


Організаторами заходу виступили – Національний координаційний центр кібербезпеки Ради національної безпеки і оборони України спільно з Представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку США в Україні (CRDF Global в Україні), що реалізується за підтримки Держдепартаменту США та у партнерстві з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією.


У вітальному слові начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Фіняк привітав державних посадовців, міжнародних експертів, представників приватного сектору та запрошених спікерів з відкриттям заходу на Прикарпатті. Наголосивши, що засідання “Cluster Talks” є важливим для зміцнення співпраці та обговорення важливих питань кібербезпеки як в країні, так і в області. Відтак подякував Національному Кластеру кібербезпеки, що продовжує розширювати колаборацію з регіонами та сприяє подальшому зміцненню національної системи кіберзахисту.


Засідання складалось із двох панельних дискусій. Перша дискусійну панель – «Державно-приватне підприємництво у сфері кібербезпеки: досвід та кращі практики США. Доповідачами, якої були міжнародні експерти з кібербезпеки, зокрема, Грег Реттрей, виконавчий директор Співробітництва з підтримки кіберзахисту (CDAC) в Україні, Майкл Деніел, виконавчий директор Cyber Threat Alliance, та Кріс Холден, віце-президент за напрямком послуг з розвідки в Recorded Future.


В ході другої панельної дискусії на тему: “Актуальні питання Державного приватного партнерства у галузі кібербезпеки в Україні” учасники працювали у форматі запитань та відповідей до спікерів розглянувши актуальні і проблемні питання співпраці між державним та приватним секторами у сфері кібербезпеки.


Модератором дискусії був Олександр Смичніков, директор з бізнес-консалтінгу у компанії 10guards.


Спікери окреслили питання фасилітації та фокус на кооперації процесів захисту системи кіберпростору в Україні, координацію кроків щодо подолання кіберзагроз, покращення системи кіберохорони та підняли основну тему засідання – це державно-приватне партнерство у сфері кібербезпеки, як систему відносин між державою і бізнесом. Доповідачами виступили : Олександр Федієнко, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації; Сергій Прокопенко, керівник управління забезпечення діяльності НКЦК; Ігор Фіняк, начальник Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської ОДА; Єгор Аушев (CEO, Cyber Unit Technologies); Віталій Балашов, (Керівник підрозділу інженерів з кібербезпеки, EPAM) і Валентин Кучерук (CEO, CyberLab).


Засідання Національного Кластера кібербезпеки “Cluster Talks” продовжує свою роботу з метою забезпечення найвищого рівня кібербезпеки в Україні та сприяння співпраці між усіма зацікавленими сторонами в цій важливій сфері.


На завершення на засіданні Національного Кластера кібербезпеки було активно обговорено проблемні питання та презентовано досвід, який буде корисним для подальшого розвитку кібербезпеки в Україні. Зустріч завершилася спілкуванням щодо майбутніх заходів Кластера.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд