16.5 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 20 Червня, 2024

Реклама

spot_img

В Івано-Франківську відкрили безкоштовний простір для внутрішньо переміщених громадських організацій та ініціатив

Громадська організація “Молода Просвіта Прикарпаття” облаштувала в Івано-Франківську безплатний простір для внутрішньо переміщених громадських організацій та ініціатив. У ньому одночасно зможуть працювати до 12 людей, а під час тренінгів чи семінарів — понад 20.

Про це Суспільному розповіла організаторка простору, голова “Молодої Просвіти Прикарпаття” Євгенія Бардяк, передає Фіртка.

Євгенія Бардяк розповідає: учасники громадських організацій та ініціатив, які переїхали на Івано-Франківщину, працюватимуть у просторі спільно із місцевими. Також у ньому проводитимуть семінари й тренінги.

З її слів, приміщення обладнали меблями й технікою, а на випадок блекауту — придбали генератор.

“Ми зацікавлені в тому, щоб громадський простір для активістів і громадських діячів працював безплатно, але для цього ми самі повинні шукати ресурси, хто б нам покривав поточні витрати, як інтернет, кава, електрика і таке інше.

Звичайно, будемо шукати благодійників, які допомагатимуть активістам не турбуватися про поточні витрати”, — каже Євгенія Бардяк.

Одним з перших у громадському просторі почав працювати Олександр Шийко. Рік тому хлопець приїхав з Луганщини, зараз працює над проєктом для молоді. Він організовує поїздки Івано-Франківщиною, щоб допомогти молодим людям інтегруватися на новому місці.

“Найперше це — зручно як для мене, так і для нашої команди. Це — спільний простір для безпосередньої комунікації між членами команди для розв’язання питань. Зараз ми вже провели один проєкт в рамках конкурсу — туристичний тур Івано-Франківщиною”, — розповідає Олександр Шийко.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд