Мешканок Франківська запросили на 11-й велопарад дівчат. Його проведуть у неділю, 6 серпня.
Збір о 10:30 у фортечній галереї “Бастіон”, старт об 11:30.
Подію організовують для популяризації велосипеду, як зручного, комфортного та екологічного транспорту серед жінок і дівчат, громадська організація “Мами Прикарпаття” і жіночий мотиваційний “Клуб Вершин”.
![У Франківську анонсували 11-ий велопарад дівчат 1](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2023/07/361557245_9655643084505756_1983022145145572765_n-1024x768.jpg)
За традицією, влаштують на фініші, у парку Шевченка, розіграш призів, подарунків та гощення для учасниць.
На велопарад запрошують учасниць з інших міст.
Захід щороку має тематичний дрес-код. Франківок просять запропонувати, які образи вони би хотіли втілити. Минулого року парад був “сонячним” – у жовтих кольорах. З кольором-2023 ще визначаються.
КУРС писав, що майже 200 дівчат у жовтому виїхали на жіночий велопарад в Івано-Франківську
“На 11-му Івано-Франківському велопараді дівчат, ми хочемо зібрати кошти і передати нашим захисникам. Адже саме завдяки воїнам, маємо можливість організовувати події і продовжувати жити”, – повідомила очільниця ГО “Мами Прикарпаття” та “Клубу Вершин” Мар’яна Вершиніна.
![У Франківську анонсували 11-ий велопарад дівчат 2](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2023/07/361563145_9655642704505794_7694896036093121203_n-1024x768.jpg)