Впродовж двох днів діти полеглих Героїв та українських воїнів, що захищають свободу нашої держави, побували в палаці культури «Юність», де цирк «Вогні Києва» презентував нову програму «Незалежні — разом».
Про це на Facebook-сторінці написала Голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець, інформують “Вікна”.
На дітей чекала зустріч з неперевершеними гімнастами, жонглерами, еквілібристами, акробатами, артистами оригінального жанру, а дивовижний номер «світлове шоу» викликав неймовірне захоплення та безліч позитивних емоцій!
Захід відбувся із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.
Для дітей полеглих Героїв вхід до цирку був безкоштовним.
![](https://vikna.if.ua/assets/gallery/2023/07/16/144797/1689498478_99db6a849fc407f4565f.jpg)
![](https://vikna.if.ua/assets/gallery/2023/07/16/144797/1689498478_73e70d81d85ff8ec2bd0.jpg)