31.6 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 17 Липня, 2024

Реклама

spot_img

В Івано-Франківську Світлана Онищук провела особистий прийом громади

Представники Дубовецької громади звернулися одразу з кількома проблемами. Зокрема, йшлося про відновлення дамби на берегах річки Дністер на території села Дубівці. Дала завдання галузевому департаменту підготувати перелік природохоонних заходів, з яким на сесії звернемося до депутатів Івано-Франківської облради.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Світлану Онищук Голова Івано-Франківської ОВА


Окрім цього, за словами голови громади, у Тустанському ліцеї необхідна заміна покрівлі, а садочок у Дубівцях, який є найбільшим у громаді, потребує реконструкції. Спільно працюємо, аби підтримати громаду у вирішенні проблем.


 Представники обласної організації Українського товариства глухих звернулися щодо необхідності заміни вікон на їхньому учбово-виробничому підприємстві. Тут працюють люди з інвалідністю, які шили форму для наших військових. Будемо шукати шляхи, яким чином допомогти в цій ситуації.


 Педагогічний колектив Коломийського індустріально-педагогічного коледжу звернувся з приводу реорганізації їхнього навчального закладу. З’ясувавши ситуацію, можу твередо сказати, що наразі найважливіше – зберегти вчителям робочі місця, а навчальному закладу студентів, які тут навчаються та планують вступати. Наразі стосовно цього питання працює робоча група.


 З керівництвом Старобогородчанської громади обговорили можливості створення веломаршруту на території сіл Лесівка і Гринівка та реабілітаційного центру для військових.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд