Жінка за кермом – це не стереотипи, а реалії КП “Електроавтотранс” ІФ в останній час. Зараз на підприємстві уже 40 водійок, в той час, як у 2016 році працювало лише 23, розповідає ПІК.
“Жінки на нашому підприємстві сумлінні, роботу свою люблять і виконують ретельно“, – йдеться у дописі на сторінці ЕАТ.
![У Франківську на тролейбусних маршрутах працюють 40 водійок (ФОТО) 2 360080515 1013067043376525 5115123488457394379 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2023/07/360080515_1013067043376525_5115123488457394379_n-scaled.jpg)
Трохи цифр…
Найстаршій водійці 62 роки, а наймолодшій — 24. Водійка з найбільшим стажем працює на підприємстві 34 роки, а найменшим —лише півтори роки.
“Нагадуємо, що в нас триває набір на безкоштовне навчання, щоб стати водіями чи водійками тролейбуса. Деталі – 0(800) 301190“, – йдеться у повідомленні КП «Електроавтотранс».
![У Франківську на тролейбусних маршрутах працюють 40 водійок (ФОТО) 3 361096885 1013067040043192 1598738627628533299 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2023/07/361096885_1013067040043192_1598738627628533299_n-scaled.jpg)