СБУ затримали жителя Івано-Франківщини, який адміністрував групу в забороненій соцмережі.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
Чоловік поширював дезінформацію про події на фронті, а також вихваляв військово-політичне керівництво РФ.
“Для маскування злочинних дій та масового “розгону” контенту він створив декілька анонімних акаунтів. Матеріали ворожої пропаганди фігурант брав з інформресурсів центральних рупорів Кремля”, — йдеться у повідомленні.
Адміністратор групи активно залишав коментарі, створюючи видимість масової підтримки пропаганди. Також він мав можливість видаляти повідомлення користувачів, які заперечували написане.
“55-річного затриманого чоловіка раніше неодноразово притягували до кримінальної відповідальності за крадіжки та збут наркотиків. Після початку повномасштабного вторгнення РФ він підтримав російських загарбників і згодом вирішив публічно оприлюднювати власні антиукраїнські погляди”, — зазначили у дописі.
Затриманий перебуває під вартою.
![](https://bomok.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/357140443_675443531291047_2473528762234361377_n-267x400.jpg)
![](https://bomok.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/357078500_675443491291051_3919843394749797109_n-267x400.jpg)
![](https://bomok.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/356417036_675443517957715_4616550303096214514_n-267x400.jpg)