Днями Голинська громада відправила черговий автомобіль на фронт. Кожен мешканець села вніс свій маленький, але важливий внесок в майбутню перемогу.
Загалом Голинська громада від початку війни відправила 112 автомобілів
У коментарі «Вікнам» старший брат парафії Покрови Пресвятої Богородиці, волонтер Івана Мазурик зазначив, що засновник БО «Благодійний фонд за справедливість» Віктор Івахнюк знайшов і перегнав автомобіль марки “Nissan Navara” з-за кордону. На власній станції техобслуговування відремонтував привідний міст транспорту.
Волонтер Ігор Лецик віддав частину власних коштів на автомобіль. Іншу частину пожертвували голиняни. Роман Саганюк відремонтував кондиціонери. А волонтери з Брошнева очистили фільтри, замінили масла і ремені.
Загалом з початку повномасштабного вторгнення з Голиня на передову відправили понад 100 автівок.
![](https://vikna.if.ua/assets/gallery/2023/07/13/144718/1689235779_fb9e5848fb2b295c23d6.jpg)
![](https://vikna.if.ua/assets/gallery/2023/07/13/144718/1689235671_31cee622524326fa0d30.jpg)
![](https://vikna.if.ua/assets/gallery/2023/07/13/144718/1689235666_bb7b1aa914a0408c276e.jpg)