13.8 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 16 Червня, 2024

Реклама

spot_img

Мощі Івана Хрестителя отримав один з храмів Прикарпаття

Храм святого Миколая у селі Новий Мартинів, що на Прикарпатті, отримав особливий дар з Ватикану – мощі Івана Хрестителя.

Привіз ці мощі й передав їх церкві на постійне перебування Єпископ папської базиліки Санта Марія Маджоре в Римі Іриней Білик, повідомляє Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

«З вдячністю Богові та великою радістю передаємо вам мощі на постійне перебування, шанування та моління для заступництва й допомоги у всіх ваших потребах, – звернувся до парафіян Владика Іриней Білик. – Передаю вам вітання від Папи Франциска. Ці мощі будуть свідчити про видиму, матеріальну й духовну присутність покровителя вашої парафії! Не здамося, переможемо, бо з нами Бог!»

Нагадаємо, окрім України, мощі святого Івана Хрестителя знаходяться також в Італії (Генуї), Середній Азії, Сербії (зап’ястя руки) та Франції (частина відсіченої голови).

Іван Предтеча, або Іван Хреститель, за біблійними переказами, був попередником Ісуса Христа і передрік його пришестя, а також проповідував хрещення на знак покаяння і хрестив самого Ісуса в водах річки Йордану.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд