13.8 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 15 Червня, 2024

Реклама

spot_img

У Івано-Франківську відкрили зал фізичної терапії, де зможуть проходити реабілітацію військові

Сьогодні, 12 липня, на базі комунального закладу “Івано-Франківський обласний клінічний кардіологічний центр” спільного використання з ІФНМУ освятили та відкрили навчально-практичний зал фізичної терапії та ерготерапії.

У залі лікуватимуть не лише цивільних, але й військових хлопців та дівчат, які повертатимуться з фронту та потребуватимуть фахової допомоги. Обладнання, яке стоїть у кабінеті, придбали за ініціативи Маршалка Опольського Воєводства Анджея Були та за кошти опольських підприємців, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу медичного університету.

За словами заступниці голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Людмили Сірко, станом на сьогодні на Прикарпатті є 20 медичних закладів, які законтрактувалися, щоб надавати реабілітаційні послуги.

Ректор Івано-Франівського національного медичного університету Микола Рожко поділився, що у виші раніше відкрили новий напрямок, не підозрюючи, наскільки він стане актуальним для громадян країни.

“Зараз такий непростий час для нашої України. Ще коли ми й близько не знали в університеті, що буде така біда, відкрили новий напрямок. Спочатку це був бакалаврат спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», а зараз маємо й магістратуру. Продовжуємо вдосконалюватися.

Це наше майбутнє. Ми добре розуміємо, що військових, які потребуватимуть від нас такої допомоги, буде багато. Такі виклики нашого часу. Ми відкрили нову кафедру, продовжуємо відкривати ще відділи, кабінети, бо зараз це дуже актуально”, — каже Микола Рожко.

Очільник медичного університету також розповів, що 13 липня нарада з міністром охорони здоров’я, адже ІФНМУ потрапив у число тих вишів, яким рекомендують державні замовлення на спеціальність “Фізична терапія, ерготерапія”.

Чималих зусиль до відкриття навчально-практичного залу доклала Роксолана Нестерак, завідувачка кафедри фізичної та реабілітаційної медицини.

“З нашого боку ми готові долучитися до розбудови реабілітаційного напрямку у нашій області. Насправді ми багато вчимося, вдосконалюємося. У нас надзвичайний колектив і всі вболівають за реабілітацію”, — каже Роксолана Нестерак.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд