Спільнота Чернечої Родини Згромадження Воплоченого Слова вирушила у щорічне паломництво на “Гору мучеників”, що у Микуличині на Прикарпатті.
Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив парох храму о. Йосафат Бойко, ВС.
Священнослужитель розповідає, що у 2017 році, з нагоди 100-ліття обʼявлення Діви Марії у Фатімі, у неймовірному карпатському селищі Микуличин відбулося освячення хреста на одній з гір — на полонині.
Так розпочалося втілення ідеї створення памʼятного молитовного місця на честь мучеників нашої Церкви та нашої української землі. У 2018 році Владика Василь Івасюк, Єпископ Коломийський, проголосив це місце відпустовим.
![](https://vikna.if.ua/assets/gallery/2023/07/10/144647/1688996472_e48baaa36bcd5cda94e8.jpg)
“Відтоді, щороку ми йдемо на “Гору Мучеників”, щоб подякувати Богові за мучеників нашої землі, кров яких стала насінням для багатьох християн і є стимулом та наснагою бути вірним Богові й Католицькій Церкві. Приклад мучеників є насправді дуже цінним для всіх нас! Вони є свідками віри, вони витримали до кінця і зберегли віру”, — зазначає о. Йосафат.
![](https://vikna.if.ua/assets/gallery/2023/07/10/144647/1688996472_725084174dc1ff6369ff.jpg)
За словами душпастиря, «Гора мучеників» — це особливе місце у горах поблизу села Микуличин на Прикарпатті, яке кожного року стає більш розвиненим та притягує до себе кожного разу все більше і більше паломників, які йдуть на гору, моляться, просять прощення гріхів, сповідаються, приступають до Святих Таїнств Покаяння і Євхаристії.
“Дякуємо Богові за цей чудовий день, за гарну погоду і за спільну молитву Хресної Дороги та Служби Божої на «Горі Мучеників». Нехай Господь береже всіх, хто взяв участь у цьому паломництві”, — висловив вдячність душпастир.
![](https://vikna.if.ua/assets/gallery/2023/07/10/144647/1688996472_2e1e5e82c5b52ef14ae7.jpg)