12.5 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 21 Квітня, 2024

Реклама

spot_img

В Івано-Франківській обласній лікарні відкрили центр діагностики неврологічної патології

Семеро медиків діагностуватимуть неврологічні патології у центрі — від серцево-судинних захворювань до фантомних болей.

У закладі надаватимуть допомогу хворим із судинно-мозковою патологією, з серцевою дисфункцією, вестибулярними порушеннями центральної та периферичної нервової системи, розповіла завідувачка центру Надія Сегін, пише “Суспільне”.

“Пацієнти з головними болями, з вестибулярними порушеннями, з кардіологічною патологією, травмами периферичних нервів, зокрема, у військових, — це все є дуже актуальним. Тому ці патології ми теж діагностуємо”, — каже Надія Сегін.

Військовослужбовець Іван — один з перших пацієнтів центру. У чоловіка — посттравматичний біль голови після контузії.

“Я не звертав увагу, був на передовій, там була травма, і вона проявилася, коли сюди приїхав. Бо тут вже спокій, без адреналіну. Коли та у який момент вона сталася, я не можу сказати, бо там я на неї не звертав уваги”, — згадує Іван.

У кабінеті болю та ботулінотоксинотерапії, розповідає Надія Сегін, на УЗД-апараті хворим проводитимуть різні обстеження. Зокрема, каже лікарка, тут допомагатимуть пацієнтам долати біль після ампутацій.

“Для людей, які мають фантомний біль, на такому обладнанні можна точно визначити місце локалізації невриноми, яка є причиною виникнення фантомних болей. Можна прицільно зробити ботулінотоксинотерапію, а в наступному — використати метод радіочастотного лікування. Це допоможе пацієнтам позбавитися фантомного болю принаймні на рік”, — пояснює Надія Сегін.

З її слів, пройти обстеження у центрі діагностики неврологічної патології можуть пацієнти, які лікуються стаціонарно в лікарні, або ж після скерування сімейного лікаря.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,600ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд