11.4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 29 Травня, 2024

Реклама

spot_img

Антимонопольний комітет оштрафував надвірнянський водоканал

Оштрафували за встановлення надмірних умов приєднання до мереж.

Антимонопольний комітет оштрафував підприємство “Надвірна водоканал” за те, що там встановлювали додаткові вимоги на приєднання до систем централізованого водопостачання та водовідведення, які не передбачені законодавством.

Про це повідомляє Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, пише ПІК.

“З’ясувалося, що КП «Надвірнаводоканал» для видачі технічних умов на приєднання до систем підприємство витребовує у замовників копії документів, що підтверджують право власності на об’єкт, свідоцтво про державну реєстрацію, дозвіл на виконання будівельних робіт тощо. Не надавши такі документи, споживач не мав можливості отримати технічні умови на приєднання. Такі вимоги не передбачені законодавством”, – йдеться у повідомленні.
Окрім цього, підприємство включило в технічні умови на приєднання вимогу щодо встановлення лічильника води певного метрологічного класу, що теж не передбачено чинними нормативно-правовими актами.

“Такі дії КП «Надвірнаводоканал» можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів та були б неможливими за умов існування конкуренції на ринку. За такі дії підприємство оштрафували за кожне порушення на загальну суму 68 000 грн”, – йдеться у повідомленні.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд