12.6 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 15 Квітня, 2024

Реклама

spot_img

В Івано-Франківську провели професійний відбір кандидатів на службу ГУ ДСНС України

Психологинею Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області проведено професійно-психологічний відбір кандидатів на службу (роботу) в підпорядковані підрозділи ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Професійно-психологічний відбір – комплекс заходів, спрямованих на виявлення рівня розвитку професійно важливих якостей особистості та визначення, за допомогою психодіагностичних методик, рівня придатності кандидатів для проходження служби (роботи) в органах і підрозділах цивільного захисту.


Професійно-психологічний відбір кандидатів проводиться в індивідуальній або груповій формі та включає в себе 2 етапи:

1) співбесіду (передбачає отримання інформації про умови виховання і життя кандидата, його професійну спрямованість та діяльність, особливості спілкування і поведінки);

2) психологічне обстеження (здійснюється з метою вивчення особистості кандидата з допомогою визначених психологічних методик).


Основною метою професійно-психологічного відбору кандидатів на службу (роботу) є визначення їх рівня стресостійкості, швидкості адаптації до нових умов, комунікабельності та багатьох інших важливих якостей, які в подальшому стануть запорукою успішного несення служби (професійної діяльності) в ДСНС України

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,600ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд