На світовому чемпіонаті з танців DANCE WORLD CUP, що з 30 червня по 8 липня проходить у Португалії, франківка Аліса Мушинська виборола 2 місце серед 41 учасника в категорії KSC-Children Solo Commercial (Streetdance).
13-річна Аліса Мушинська – учениця 8 класу ліцею №24, а танцями займається в танцювальній школі Університету Короля Данила. Її керівниця – тренерка Анастасія Алдушенко.
![Аліса Мушинська на чемпіонаті з танців у м. Брага, Португалія](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2023/07/signal-2023-07-04-07-04-10-435-18-683x1024.jpg)
Особливу радість перемога Аліси принесла батькові юної танцюристки, який з початку війни боронить Україну в лавах прикарпатської 102 бригади ТрО на Запоріжжі.
![Аліса Мушинська на світовому чемпіонаті з танців DANCE WORLD CUP в Португалії](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2023/07/signal-2023-07-04-01-48-03-601.jpg)