16.5 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 20 Червня, 2024

Реклама

spot_img

У Франківську презентували мистецький альбом-каталог “Бог між нами” (ФОТО)

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї презентували альбом-каталог присвячується пам’яті захисників України Романа Ратушного та Юрія Стецика.

Куратором створення видання став головний реставратор Івано-Франківському краєзнавчого музею, художник Валерій Твердохліб, інформує “Галка”.

Тілом проєкту стала творча синергія художників, евакуйованих до Івано-Франківська з Ірпеня, Харкова, Ворзеля та місцевого середовища. У межах проєкту волонтери, громадські активісти, професійні художники та діти стали єдиним цілим для втілення нових творчих ідей.

На сторінках альбому відображені їх творчі рефлексії в експозиції, яка тривала в чотирьох залах Краєзнавчого музею та регулярно оновлювалась.

  • Зал перший — композиція «Коло Життя! Святі!». Відреставровані сакральні скульптури з храмів міста. Понад сотня малюнків з міжнародного конкурсу «Для Бога я створю найкраще», ідейним натхненником якого є франківський художник Ярема Стецик.
  • Зал другий — концептуальний проєкт художниці з Ірпеня Олени Приходько-Кіслих «Секретики».
  • Зал третій — інсталяція «Крила», харківського художника Нікіти Тітова, яка є посвятою всім душам, які загинули захищаючи Україну. День смерті Романа Ратушного став головним поштовхом для втілення цієї ідеї.
  • Зал четвертий — «ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!» розповідає про реставраційно-мистецький проєкт «Врятуймо скарби разом!», як відкриту фандрейзингову модель волонтерства в Івано-Франківську, яка працює з 2009 року.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд