16.7 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 22 Червня, 2024

Реклама

spot_img

В Івано-Франківську комунальні служби продовжують роботи з благоустрою міста

Звіт від працівників  комунальних служб Івано-Франківська.


Пише Голос-Інфо з посиланням на  Руслана Марцінківа


КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ

Окрім щоденного прибирання, комунальники сьогодні косили траву за такими адресами: вул. Південний Бульвар, 28, 30, 30а, 42 ,34, вул. Короля Данила, 11а, вул. 24 Серпня, 1, 7, вул. Симоненка, 34, вул. Хмельницького, 84 корп.1, вул. Миколайчука, 16, 18, 22, 24, а також косили траву на дитячому майданчику спільного з ОСББ обслуговування вул. Миколайчука, 26, вул. Симоненка, 26, 28. Підрізали кущі за адресами: вул. Південний Бульвар, 30а, вул. Довженка, 3а, вул. Чорновола, 134, вул. Симоненка, 2. Влаштовували бруківку на вул. Привокзальній, 24 та вул. Сорохтея, 9. Чистили водостічні ринви на вул. Галицька, 64. Також ремонтували гойдалку на вул. Вовчинецька, 34 – Героїв Києва, 5 та встановили пісочницю з піском на вул. Бельведерській, 63.


 КП “Муніципальна дорожня компанія”

Готували до асфальтування вул. Покутську. Виконували поточний ремонт  вул. Дружби. Ліквідовували ями бітумізатором «КРОКУС» на вул. Ремісничій та вул. Української Дивізії в м. Івано-Франківську та с. Радча. Профілювали з додаванням щебню в с. Тисменичани на вул. Л. Українки та на вул. Степана Бандери та в с. Узин.


Перевлаштували бруківку на вул. Сотника Мартинця в напрямку до скверу Міцкевича. Встановлювали трубостійки на перехресті вул. Незалежності – Нової.

Косилм траву у сквері на Валах. А ще наносили дорожню розмітку на вул. О. Дучимінської та вул. О. Кисілевської.


 Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації”

Прибирали території об’єктів обслуговування. Виготовляли металоконструкцій для лавки.Завантажили та перевезли гравій та пісок для будівельних робіт на міському озері. Косили траву в парку ім. Т.Г. Шевченка ручними тримерами. Чистили дерева на центральній алеї парку від сухих гілок. Вирівнювали ділянки, культивували мотоблоком та вирівнювали граблями вручну. Оформлювали корою клумби с кущами калікантуса. Дробили гілки на деревоподрібнюючій машині. Ремонтували пірс в парку, зварювальні роботи. Підсипав піском дитячий майданчика «Корабель» на міському озері.


 КП Благоустрій

Прибирали зупинки: вул.Дністровська «Ринок», вул.Пулюя «ІФТУНГ», вул.Галицька до Целевича, вул.Галицька-Целевича в місто, вул.Галицька «Радіозавод», вул. Пасічна «Барбарис», вул.Пасічна в місто.

Прибирали території: вул.Пулюя навпроти магазину «Калина, міжбудинковий проїзд вул.Гаморака,

вул. Набережна ім. В. Стефаника навпроти «АТБ», міжбудинковий проїзд вул. Пасічна, дамба вул.Набережна, зелена зона вул.Тролейбусна. Також прибирали і чистили бруківку від трави на дитячому майданчику на вул.Галицька, 126.

Косили траву за такими адресами:

 сквер на вул.Незалежності – Шухевичів, сквер на вул.Незалежності навпроти кінотеатру «Космос, вул.Незалежності 1 – 2 газон, площа Франка, вул. Січових Стрільців 1 газон, вул. Шпитальна 1 газон, вул.Грушевського, вул. Вовчинецька 204-206.


 КП Івано-Франківськводоекотехпром

Чистили колодязі дощової каналізації на

вул. Миколайчука – Стуса, вул. 24 Серпня – СШ № 25, вул. Набережна, 22, виконали профілактику каналізаційної мережі на вул. Вовчинецька, 178. Відкачували стоки та прочищали каналізаційні мережі на

вул. В.Ветеранів, 4. Зробили розкопку на заміну аварійного водогону на вул. Деповська. Влаштовували бруківку в парку Шевченка. На вул. Коновальця, 130 – демонтували колодязь та переключилм водопровід. Влаштували бордюри та підсипали розкопки на вул. Флотська, ліквідовували витік на вул. Вовчинецька, 223. Міняли аварійний люк на новий на вул. Тичини, 8. У с. Хриплин – ПВНС – фарбували труби в насосній станції.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд