В Івано-Франківському міському парку ім. Т.Г Шевченка провели фігурну стрижку кущів – трьох слонів на центральній алеї.
Про це повідомили на сторінці КП “Центр розвитку міста та рекреації”, інформує “Галка”.
Родину слонів встановили у франківському парку на центральній алеї пʼять років тому. Кожну з цих топіарних фігур формує по чотири туї, висаджених в “ніжках”. Вони вимагають постійного догляду та професійної стрижки.
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/356221654_654528123369904_8418424422021081148_n-150x150.jpg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/356193556_654528120036571_6086756243861900617_n-150x150.jpg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/356202428_654528126703237_7218107513623124869_n-150x150.jpg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/356401670_654528130036570_1941444270839169484_n-150x150.jpg?x40155)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2023/06/356368309_654528116703238_7410358463455695102_n-150x150.jpg?x40155)