За участю молодіжного хору “Осанна” Міського Народного дому (керівниця Любов Терлецька), вихованців вокальної студії “Rainbow Music” (керівниця Ірина Гаргат) та камерного хору “Воскресіння” Народного дому “Княгинин” (керівник Володимир Рудницький). Працівники Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи (бібліотеки-філії #17 с.Березівка і #23 с.Братківці) провели майстер-клас “Україна – це ми!”. Організатори мистецької програми – творчі працівники Народного дому “Княгинин”, ведуча – Любов Терлецька.
Захід відвідав міській голова Руслан Марцінків:
“Заїхав подякувати за виступи колективам народного дому «Княгинин», художньому керівнику пані Любові Терлецькій, а також його директору Богдану Мандроцину .
Відзначу, що всі благодійні міські заходи, організовані Департаментом культури, спрямовані на підтримку наших захисників На будь-якому заході завжди є скринька для допомоги нашим воїнам. А тому кожен може внести свій внесок у нашу спільну перемогу. Бо сьогодні це важливо. Адже наша підтримка з тилу це те, що дає впевненість і мотивацію їм йти вперед Тому бажаю всім нам єдності та швидкої перемоги”.