16.4 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 22 Червня, 2024

Реклама

spot_img

У Франківському медуніверситеті вручили дипломи випускникам медицини і педіатрії

У концертній залі драмтеатру 24 червня відбулася врочиста церемонія вручення дипломів випускникам Івано-Франківського національного медичного університету.

Дипломи отримали випускники освітньо-професійних програм медицина і педіатрія. 416 вчорашніх студентів стали лікарями, інформує пресслужба вишу.

Під час усього заходу студенти збирали кошти на закупівлю безпілотних комплексів для бійців 102 окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України, де нині служать випускники, працівники, викладачі та студенти університету.

У Франківському медуніверситеті вручили дипломи випускникам медицини і педіатрії 1

Нинішній випуск є особливим. На долю цих молодих людей випало дистанційне навчання під час пандемії COVID-19, а потім і навчання у воєнних умовах повітряних тривог, відключень електроенергії, дехто разом із родинами був змушений евакуюватися з рідних домівок.

“Ці діти заслужили на те, щоб ми прихилили перед ними голову за те, що вони дійшли у цьому навчанні до кінця, — наголосив ректор університету Микола Рожко. — Я пишаюся ними, і ними буде пишатися наша Україна”.

У Франківському медуніверситеті вручили дипломи випускникам медицини і педіатрії 2

“Зараз ми доводимо всьому світові, що ми сильні як нація, як фахівці і справжні укрїнці, — звернувся до студентів декан медичного факультету професор Роман Яцишин. — Ми доводимо, що працюємо і будуємо нашу державу, про яку мріяли наші предки. Перед вами відкривається новий етап в житті, який обов’язково буде переможним!”

У Франківському медуніверситеті вручили дипломи випускникам медицини і педіатрії 3

Староста випускного курсу Сергій Войтович зачитав присягу лікаря. Окреме слово від своїх однокурсників виголосили випускники Іванна Олійник, Назарій Юськевич та Олеся Павликівська.
“Ми вистояли і продовжили навчання, — мовила Олеся Павликівська. — Дякуємо Збройним силам України за можливість навчатися, розвиватися і спокійно спати. Батькам — за турботу і підтримку. Деканату і ректорату за організацію процесу. Викладачам — за знання. Надіємося, що у вашій пам’яті залишаться лише найкращі спогади про нас”.

У Франківському медуніверситеті вручили дипломи випускникам медицини і педіатрії 4

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд