Волонтери благодійних організацій “Поділись ІФ”, “Дерево життя” та “I can, you can” знову отримали допомогу від іспанських партнерів. Це вже вчетверте.
Як розповіли журналістці Фіртки, цього разу прийшли медикаменти.
Тут, в Івано-Франківську, їх розподілять та доставлять на передові лінії фронту, зокрема на Бахмут, Запоріжжя та Гуляйполе.
Серед медикаментів є також таблетки для знезараження води. Їх волонтери відправлять на Херсонщину, Донеччину та Запоріжжя. Є й кровоспинні засоби, які сьогодні неабияк потрібні на фронті.
![](https://firtka.if.ua/data/external/source/TINA/2023/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%8C/%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F.png)