31.6 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 17 Липня, 2024

Реклама

spot_img

В Івано-Франківську відремонтували вулицю Гуцуляка

А чи знали ви про вулицю Гуцуляка у нашій громаді? Це єдина вулиця, що веде з мікрорайону Каскад до річки Бистриці-Надвірнянська. Цією дорогою щодня користується багато містян, що хочуть відпочити на березі річки.До сьогодні стан дороги був жахливий, що створював незручності для великої кількості людей. Але активні місцеві мешканці вирішили все змінити.

«Вулиця виграла конкурс бюджет участі. Вона з’єднує мікрорайон Каскад з річкою. Мешканці були активними, дуже переживали. Бюджет участі – це є круто! Це є дуже добре, бо люди можуть прискорити процес покращення своєї вулиці. Бо скажімо, ця вулиця не була в пріоритеті для міста. Але громада згуртувалася і от результат – вулиця вже в роботі. І тепер мешканці Каскаду будуть ходити зручною дорогою на річку. Що дуже актуально влітку», – розповідає Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Заступник директора департаменту благоустрою розповідає Андрій Гаврилків каже, приступили до робіт та вже зовсім скоро планують їх завершити:

«Ми взялися найперше її робити, бо всі документи готові. І вже найближчими днями завершимо. Асфальту тут не було взагалі, тому вирівняли основу, защебенили. А зараз стелимо близько 1200 метрів квадратних асфальту», – розповідає Андрій Гаврилків.

Координатор програми «Бюджет участі» Христина Гнатів каже, стартували роботи на вулиці Гуцуляка. Ще перша вулиця, яка буде змінюватися з усіх, котрі стали переможцями програми «Бюджет участі» цьогоріч. Загалом вулиць, які отримали шанс змінитися за допомогою Бюджету участі цього року буде 5.
«Автор проекту ремонту вулиці Гуцуляка Віктор Сиротинський, на жаль, сьогодні не зміг бути на початку робіт. Та він живе на цій вулиці. Наразі, проекти в стадії підготовки до робіт. Який буде наступний практично – ще не знаю. Адже громада саме контролює процес. Також незабаром ми завершимо всі проекти з минулого конкурсу. Про них також пам’ятаємо. І вони будуть закриті», – пояснює координатор програми Христина Гнатів.

«Сьогодні приїхав сюди і був приємно здивований. Маю тут 5 соток землі і побачив, що тут робляться зміни. Приїхала техніка і буде асфальт. Дякую владі, та всім, хто подав проект. Бо цією дорогою ходитимуть не лише жителі вулиці, а й всі франківці. Бо вона веде до річки. Тому цей ремонт – то є добре», – додає професор ПНУ, народний артист України Михайло Кривень.


Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд