11.5 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Реклама

spot_img

Освітній хаб Фахового медичного коледжу в Івано-Франківську переміг на Педагогічному Оскарі 2023

За результатами Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний Оскар – 2023» перше місце в номінації «Інноваційні моделі відкритої освіти.

Цифровізація освітнього процесу у закладі фахової передвищої освіти» здобула робота колективу фахового медичного коледжу ІФНМУ «Освітній хаб коледжу», пише Фіртка.

Освітній хаб в коледжі почали створювати ще восени минулого року. Це простір, де студенти можуть навчатися та вдосконалювати свої професійні навички. Серед переваг – налагодження організації навчання та можливості долучатись до освітнього процесу всім зацікавленим незалежно від їх місцезнаходження і часу.

читайте також: Єдина з України: івано-франківська науковиця представила власний проєкт на міжнародному конгресі у Шотландії (ФОТО)

«Навчання під час пандемії та війни спонукало нас до створення онлайн-платформи для самоосвіти або освітнього хабу на базі сайту університету. Поступово ми почали реалізовувати цей задум починаючи з медичного коледжу» — говорить директор коледжу Олександр Бульбук.

Цільовою аудиторією хабу є: студенти фахового медичного коледжу ІФНМУ галузі знань 22 Охорона здоров’я, спеціальностей медсестринство, стоматологія, фармація; студенти медичного, стоматологічного факультетів ІФНМУ, студенти інших медичних закладів освіти.

Освітній хаб складається із титульної сторінки, на якій висвітлена загальна інформація про фаховий медичний коледж, Івано-Франківський національний медичний університет, цілі хабу тощо. Наступна сторінка «Медсестринство» створена для студентів спеціальності 223 Медсестринство. Для студентів створені віртуальні навчальні блоки, на яких розміщені відео і алгоритми проведення різноманітних маніпуляцій, тестові завдання, матеріали для підготовки до Крок М, посібники із тактичної медицини та ін.

«Ми плануємо збільшити освітній простір, збільшити кількість навчальних блоків, запросити викладачів інших закладів освіти, роботодавців до створення нових навчальних блоків, залучити іноземних партнерів та надати їм можливість розміщення навчальних матеріалів, ввести системи контролю знань», — каже Олександр Бульбук.

Ознайомитися з освітнім хабом можна за посиланням.

Довідково:

Педагогічний Оскар — це всеукраїнський конкурс, який проводить Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за наукового супроводу Національної академії педагогічних наук. Його мета — вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, створення необхідних умов для творчого розвитку педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, підвищення ефективності організації й управління освітнім процесом та забезпечення якості підготовки фахівців, сприяння зростанню професійної майстерності педагогічних працівників.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,600ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд