26.1 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 23 Липня, 2024

Реклама

spot_img

На Прикарпатті відбувся чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту

На Прикарпатті відбувся чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


З метою удосконалення професійних навичок рятувальників, подальшого розвитку пожежно-прикладного спорту, підвищення спортивної майстерності та підтримки фізичної форми рятувальників, у період з 19 по 24 червня на базі спортивно-оздоровчого комплексу АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області проходив чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту за всіма віковими категоріями спортсменів(чоловіки, жінки, юніори та юнаки).


 Участь у змаганнях взяли команди кращих спортсменів-рятувальників обласних гарнізонів ДСНС та закладів освіти системи цивільного захисту, а це 23 чоловічих команди,20-жіночих та 7 команд юніорів та юнаків, загалом 342 учасники.


Також участь у заходах взяли команди вогнеборців – добровольців з Івано-Франківської, Рівненської, Закарпатської, Волинської та Чернівецької областей,які удосконалювалися в одному з видів змагань, що необхідний у їхній повсякденній роботі – бойовому розгортанні.


А загалом, спортсмени змагалися у таких видах змагань: підіймання штурмовою драбиною, подолання стометрової смуги з перешкодами, двоєборство, пожежна естафета 4х100 метрів та бойове розгортання.


Учасники демонстрували відмінну фізичну підготовку, витримку, спритність і професіоналізм.


Слід відмітити, що вперше в Україні у вправі з пожежної естафети змагалися жіночі команди,які продемонстрували чудові результати ,показуючи свою професійну майстерність і здібності .


Приємною подією стало те, що спортсмен з Прикарпаття Владислав Блонський став Чемпіоном України з подолання стометрової смуги з перешкодами.


За результатами загальнокомандних змагань, переможцями чемпіонатів України стали:

– серед юніорів та юнаків:

І місце – Запоріжська область

ІІ місце – Чернігівська область

ІІІ місце –м.Київ


серед жінок:

І місце – м. Київ

ІІ місце – Харківський національний університет цивільного захисту України

ІІІ місце – Черкаський інститут пожежної безпеки


 – серед чоловіків:

І місце – м. Київ

ІІ місце – Волинська область

ІІІ місце – Черкаський інститут пожежної безпеки


Переможці отримали кубки, медалі та дипломи відповідних ступенів і вкотре підтвердили свою майстерність і продемонстрували незламну жагу до перемоги.


Також віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту України Олександр Тарасов вручив посвідчення майстрів спорту України трьом спортсменам: Володимиру Пертахію, Віктору Кішуку, Олексію Корецькому.


Щиро вітаємо переможців та команди-призери з яскравою перемогою на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту, та бажаємо мирного неба, та успіхів у подальшому вдосконаленні своєї професійної майстерності, результатом якої а є врятовані людські життя.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,900ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд