13.8 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 16 Червня, 2024

Реклама

spot_img

У медзакладах Прикарпаття моніторингова робоча група вивчає проблемні аспекти розвитку реабілітаційної допомоги

Під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко, за участю заступника директора департаменту охорони здоров’я ОВА Володимира Дзьомбака відбулися виїзди робочої моніторингової групи з питань розвитку реабілітаційної допомоги в низку закладів охорони здоров’я області, які законтрактовані з Національною службою здоров’я України за пакетом послуг «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах».


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Варто зазначити, що всього на Прикарпатті таких закладів є 20. Протягом двох днів робоча група відвідала Галицьку лікарню, обласну клінічну лікарню обласну дитячу клінічну лікарню, Центр спортивної медицини ОКЛ, дитячий санаторій “Сніжинка”, Надвірнянську центральну районну та Надвірнянську дитячу лікарні. Було проаналізовано умови і стан організації реабілітаційної допомоги у кожному із цих закладів охорони здоров’я.


Керівники медустанов розповіли про плани і перспективи розвитку реабілітаційної допомоги. Крім того, йшлося й про проблемні аспекти галузі та шляхи їх вирішення, детальніше які розглянуть на черговому засіданні робочої моніторингової групи з питань розвитку реабілітаційної допомоги.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд