19.1 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 15 Червня, 2024

Реклама

spot_img

Суд Івано-Франківської області конфіскував земельні ділянки громадянина рф у власність держави

Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області конфіскував земельні ділянки громадянина рф у власність держави. Про це повідомила прес-служба суду.

Йдеться про рішення у справі № 345/1401/23 від 14 червня 2023 року.

Представник прокуратури стверджував, що відповідач є громадянином російської федерації, який на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом набув право власності на земельну частку (пай) розміром 31,65/1,33 в умовних кадастрових гектарах без визначення меж цієї частки в натурі (на місцевості).

Так, виявлено порушення вимог Конституції України та земельного кодексу України. Зокрема, враховуючи, що відповідач будучи іноземним громадянином, упродовж року після набуття права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення не відчужив їх, є підстави для їх конфіскації у власність держави.

Відповідач в судове засідання не з`явився з невідомих для суду причин, відзиву на позов не подавав, хоча про час та місце розгляду справи повідомлявся у передбаченому законом порядку.

Суд дійшов до висновків: оскільки відповідач, будучи іноземним громадянином, упродовж року після набуття права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, не відчужив їх, то є всі підстави для їх конфіскації у власність держави.

Одночасно суд стягнув з відповідача на користь обласної прокуратури 6 710 грн сплаченого судового збору.

Історію судової справи можна переглянути на ІТ-платформі LIGA360. Дізнайтеся, чи не було рішення переглянуто чи скасовано, дізнайтеся деталі справи та оцініть тривалість розгляду. Подробиці за посиланням.

Подібні новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть своє ім'я

Ми в соцмережах

0ПідписникиLike
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
0ПідписникиПідписники
3,912ПідписникиПідписники
21,800ПідписникиПідписники
- Партнерська реклама -spot_img

Таблоїд